עיצוב משרדי סטארט אפ 

בואו נתחיל מהעובדה שמשרד סטארט אפ צריך לשדר חדשנות, אבל הטעות הקלאסית היא שריבוי צבעים, צורות ואלמנטים עיצוביים אינם מבטאים חדשנות כמו שהם מביאים לתחושה של כאוס וגורמים לחוסר ריכוז במשימות ארוכות. 

הסביבה צריכה לדבר - אבל כדאי לחשוב היטב - מה היא אומרת? ובעיקר - האם היא מתאמצת מדי או שנותנת את תשומת הלב למוצר, לשירות לערכים המלווים את החברה?

שמרו על פשטות בקווים שלכם, בצבעים והדגישו בצבעים הרלבנטיים למותג שלכם את הערכים והנקודות החשובות. 

עיצוב משרדי סטראט אפ צריך לקחת בחשבון קבלת אורחים חשובים מאוד יחד עם דאגה לתנאי עבודה אופטימליים לעובדים ולמנהלים. 

מבחינת תנאי העבודה לצוות כדאי להקפיד על סביבת עבודה המאפשרת פרטיות מצד אחד שתומכת בעבודה עצמאית וחשיבה אישית ושקטה ומאידך יצירת מקומות מפגש למספר אנשים - הן לעבודה משותפת והן ליצירת קשר אישי בין העובדים והמנהלים אשר יתרום לאווירה אחרת במשרדים. 

 

חשוב מאוד למען בריאותם של העובדים וגם פיתוח היצירתיות לתכנן את המקום באופן מרווח שיאפשר תנועה ותזוזה במהלך יום העבודה, בפרט כאשר מדובר בענף שבו שעות העבודה הן רבות ולעיתים עד השעות הקטנות של הלילה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חברות סטארטאפ מבלות זמן רב בחדרי ישיבות ולכן חשוב לשמור עליהם כמה שיותר יעילים. כמו בשאר המשרד אור טבעי הוא אחד מהמשאבים הטבעיים והמומלצים לחדר הישיבות. 

ריהוט חדר הישיבות צריך גם הוא להיות נוח ומתוכנן ולא רק יפה, דבר שיגרום למשתמשים בו לא לחוש באי-נוחות יחד עם שימוש בצבעים הנכונים שלא יכבידו על המקום.

אם חדר הישיבות שלכם אינו גדול מספיק נסו לחשוב על תכנון אחר למשרד שיאפשר לכם הקמת חדר ישיבות שיתאים גם במחיר של שינוי חללים אחרים, חדר ישיבות קטן מדי יוצר אי נוחות ומחמיץ את המטרה. 

 

 

רוצים לדעת עוד על עיצוב משרדי סטראט אפ ? מוזמנים להשאיר את פרטיכם מטה ונשתמע כבר בשעות הקרובות.  


 

shutterstock_166356719.jpg

 צרו קשר 

השאירו הודעה ונדבר כבר בשעות הקרובות

תודה על פנייתך