עיצוב משרדים יוקרתי 

שימוש בחומרים וברהיטים היקרים ביותר לא תמיד מבטיח עיצוב משרדים יוקרתי שידהים את העובדים והאורחים שלכם, אבל שמירה על עקרונות בסיסיים יכול להעניק למשרד מראה יוקרתי ומדהים שישאיר את הרושם הנכון! הנה מספר נקודות שבהן כדאי להשקיע את התקציב וגם את המחשבה;

 1. שימוש בחפצי אמנות - הוספה של חפצי אמנות תמיד תהפוך את החלל מתוחכם יותר ותתן למשרדים שלנו להיראות יותר יצירתיים. ציורים, פסלים ואפילו הדפסות מיוחדות יכולות לעשות את ההבדל. השתמשו באמנות גם במקומות שבה אנשים לא מצפים לראות אותה.
   

 2. סדר - בתכנון מקום העבודה עלינו לחשוב על תהליך העבודה ועל המקום שצריך כל אחד מן העובדים - מספיק מקום כדי שניירת או כל אלמנט אחר לא יצור לנו רעש במרחב. מראה נקי ומסודר תמיד נראה טוב יותר והפתרונות שיאשפרו את הסדר אינם יקרים מאוד.
   

 3. אור טבעי - משרדים רבים מרחיבים או מחדשים את החלונות על מנת לאפשר לכמה שיותר אור טבעי להיכנס. חלונות גדולים לא רק שנותנים מראה יוקרתי יותר (ורצוי להשתמש בזכוכית אנטי סאן) אלא גם תורמים לעירנות, ליצירתיות ולתחושה טובה בקרב המבקרים ועובדי המשרד.


   

 4. הוסיפו ירוק - צמחים ופרחים תמיד נראים אלגנטיים, כדי לגרום למשרדים שלכם להיראות יוקרתיים יותר תוכלו להיעזר בצמחיה ירוקה וצבעונית שתגרום למשרד להריח נפלא ולהיראות נהדר.
   

 5. הוסיפו טקסטורות - טקסטורות יכולות לעשות הבדל גדול במקרה שכבות אלגנטי ויוקרתי ויוצרות מימד אחר בתוך החלל. שימוש בשטיחים, בכריות ובחומרים שונים הוא דרך נהדרת ומהירה ליצור מראה עשיר. 
   

 6. תאורה - שימוש בגופי תאורה מיוחדים במקום נורות סטנדרטיות מכניסות אלמנט יצירתי למשרד ולא חייבים להיות יקרים. פתרון פונקציונאלי ומסוגנן שקל מאוד לבצע.
   

 7. יצירתיות - אל תחששו להיות יצירתיים ולצאת מאזור הנוחות שלכם. דברים בלתי שגרתיים ומפתיעים שתומכים באג׳נדה העסקית שלכם או המסר השיווקי יהיו זכירים במיוחד אם תוסיפו להם מעט יצירתיות ומעוף.
רוצים לדעת עוד על עיצוב משרדים יוקרתי ? מוזמנים להשאיר את פרטיכם ונדבר כבר בשעות הקרובות :-)

 

shutterstock_713512576.jpg

 צרו קשר 

השאירו הודעה ונדבר כבר בשעות הקרובות

תודה על פנייתך