עיצוב משרדים מפואר 

כשמדובר בעיצוב משרדים יש מספר דרכים שבהם תוכלו להשיג עיצוב משרדים מפואר מבלי להיכנס להוצאות מיותרות ומופרזות:

 1. בחירת פלטת צבעים - בחירת צבע היא ללא ספק משימה מורכבת, רוב המשרדים בוחרים צבעים דומים או זהים ללוגו שלהם. אם אתם בהחלטי יכולים להתחיל מהצבע המאפיין את המותג שלכם ולהתקדם משם - השלימו עם צבעים טבעיים והוסיפו נגיעות צבע באמצעות ריהוט, קירות, טפטים ואקססוריז. שימוש בצבעים מטאליים או עזים יכול לשנות חללים שלמים, אולם נהגו בזהירות כדי לא להפוך את ההבלטה למעמסה. השארו במסגרת פלטת הצבעים שהחלטתם עליה והמנעו מהוספת צבעוניות יתר.
   

 2. שמירה על אחידות - העין האנושית מזהה יופי בסימטריה, שמירה על אחידות יכולה לעשות פלאים למראה של כל חלל מסחרי ולהפוך אותו למפואר יותר. דאגו שהכסאות, השולחנות והארונות יהיו תואמים או מאותה משפחה. אי-תאימות בין הרהיטים יגרום למשרד או לחלל המסחרי שלכם להיראות זול ולא מקצועי. 
   

 3. ריהוט ממוחזר - מאוד מפתה לרכוש ריהוט חדש למשרד חדש אבל לא תמיד העלויות הן משתלמות. לעיתים שיפוץ הריהוט הקיים אצל בעל מקצוע - החלפת בדים, צביעה או הוספת שכבת עץ יכולים להיות מקוריים ומפוארים יותר מאשר ריהוט חדש.


   

 4. דאגו לרצפה -היא החלק הגדול ביותר במשרד שלכם והיום - יותר מתמיד- ניתן למצוא פתרונות מדהימים ולא יקרים לחיפוי רצפה שעושה הבדל ענק! חיפוי pvc, פרקט, בטון מוחלק ואפילו שטיח במקרים מסויימים (שעוזר לנו גם בעניין האקוסטיקה).
   

 5. תכנון סדר יום - עיצוב משרד מפואר חייב לשדר ניקיון ולא מדובר רק על העובד/ת שמנקים אותו בסוף כל יום עבודה, אלא על תכנון נכון של סביבת העבודה של כל אחד מהעובדים וכל אחת מהמחלקות המאפשרת להתנהל בסדר ולא ליצור מרחב שנראה מבולגן. לצורך כך נאפשר בעמדות העבודה מקומות ייעודיים לניירת, לחפצים אישיים ולכל פריט אחר שיכול להצטבר וליצור מראה לא-מסודר.
   

 6. תאורה - גופי תאורה מעוצבים שעלותם אינה גבוהה כיום יכולים לעשות הבדל גדול והחלפתם קלה ופשוטה. תכנון מחדש של התאורה במשרד יכול גם לסייע לפונקציונאליות של העובדים והמנהלים וגם לחסוך בחשבון החשמל.


רוצים לדעת עוד על עיצוב משרדים מפואר ? מוזמנים להשאיר את פרטיכם ונדבר כבר בשעות הקרובות >

shutterstock_575241232.jpg

 צרו קשר 

השאירו הודעה ונדבר כבר בשעות הקרובות

תודה על פנייתך