עיצוב משרד מודרני 

עצוב משרד מודרני בעולם המודרני מאפשר לנו להעביר מסר של חדשנות לעובדים, למנהלים ולמבקרים. להלן מספר דרכים שיגרמו למשרד שלכם להיראות מעודכן יותר:

הכניסו עוד אור 

אין דרך טובה יותר להפוך את המשרד שלכם למודרני מאשר להכניס לתוכו אור טבעי. האור הטבעי לא רק יסייע לעובדים והמנהלים להרגיש שמחים יותר ולהיות יותר יעילים, הוא גם דרך נהדרת לחסוך באנרגיה ותאורה מלאכותית. 

עובדים שחשופים לאור יום ישנים טוב יותר, מתפקדים טוב יותר, יצירתייים יותר. מדובר ברווח נקי מכל היבט. 

מחיצות זכוכית

המשרד המודרני דוגל בשקיפות ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר מחיצות זכוכית. מחיזות זכוכית הן הדרך החדשה והמודרנית להכניס אור, ליצור הפרדות בין אזורי העבודה ופרטיות מבלי להפריע לזרימה של המשרד.

צרו מרווח

לא משנה כמה גדול החלל שאתם משפצים הוא תמיד יכול להיראות גדול ומרשים יותר. סביבות עבודה מודרניות מאופיינות בחללים גדולים, עבודה בחללים פתוחים המעודדים שיתוף פעולה ועבודה משותפת בין העובדים ובין העובדים להנהלה. 

 

ישיבה אלטרנטיבית

המשרד המודרני מודע לקושי לשבת שעות מרובות במנח ישיבה אחד הגורם הן לחוסר ריכוז ואפילו פוגע בבריאותו של העובד. בניסיון להטיב עם העובדים שלנו ולהפיק את המקסימום מיום העבודה כדאי לחשוב על פתרונות ישיבה אלטרנטיביים שיאפשרו לכם לעבוד במנחי ישיבה שונים - כסאות גבוהים, פופים, ספות ואפילו שולחנות בהם ניתן לעבוד בעמידה.

ברנדינג וערכי המשרד

עיצוב המשרד המודרני תומך בהעברת המסרים המאפיינים את החברה / ארגון. שימוש בלוגו, צבעי הלוגו (במידה הנכונה!) ומחשבה על דרכים עיצוביות להכניס את הערכים שמאפיינים אתכם כארגון - מצויינות, חברתיות, קשרים אישיים, קיימות, עמידה במשימות וכד׳.

יצירת תחושה ביתית

העידן המודרני מאופיין בשעות עבודה ארוכות. כשהעובדים והמנהלים מבלים שעות רבות במקום העבודה מן הראוי שהמשרד יעניק להם תחושה ביתית ולא מנוכרת. תחושה ביתית ניתן לקבל על-ידי שימוש בחפצי אמנות, אקססוריז, צמחיה, רהיטים רכים וא-פורמליים וכד׳.

פינות הפסקה

אם בעבר היינו רואים עובדים שאוכלים את ארוחת הצהריים שלהם בשולחן העבודה הרי שהימים האלה נגמרו. עובדים מעולים מצפים לתנאים מעולים וחלל מסחרי המעוצב בסגנון מודרני מאפשר לעובדים לקחת ״הפסקות״, למלא את עצמם במחשבות יצירתיות והרגעות.
הדבר הטוב ביותר בפינות ההפסקה מבחינה עיצובית הוא שהן מאפשרות הזדמנות לשימוש בחומרים שמביאים תחושה של כיף ויצירתיות למשרד כולו, לאווירה מודרנית ושונה.

מעוניינים בעיצוב משרד מודרני? השאירו את הפרטים מטה ונשתמע כבר בשעות הקרובות >

shutterstock_579651031.jpg

 צרו קשר 

השאירו הודעה ונדבר כבר בשעות הקרובות

תודה על פנייתך