עיצוב משרד עורכי דין 

עיצוב משרד עורכי דין הוא תחום שהשתנה רבות בשנים האחרונות. אם בעבר משרדי עורכי דין היו מתאפיינים במראה ״הסתדרותי״, בעץ כבד וישן או פורמייקה חומה ועיטורים מוזהבים הרי שחשיפה לעולם העיצוב החדש בעולם העסקים ובחברות ההייטק השפיעה רבות על הנראות של משרדי עורכי הדין. 
עיצוב משרד עורכי דין בימים אלה הוא נקי יותר, מאפשר יותר ומבקש להעביר מסר של חדשנות יחד עם קלאסיקה מעולם המשפט.

 

בבואנו לעצב משרד עורכי דין נקפיד על כמה עקרונות חשובים;

 

 1. התחשבות בצרכים של המשרד - הרשימה הראשונה שעלינו לערוך הנגזרת מעובדי המשרד (כולל מתמחים) וסדר יום העבודה. חדרים, פינות המתנה ואפילו מטבח צריכים להפוך את המשרד למקום שבו נעים לשהות כלקוח, כעובד וכמנהל. 
   

 2. תנועה - הדרך הטובה ביותר להישאר מרוכז היא לשמור על תנועה גם במהלך העבודה. לקיחת הפסקות קצרות מאפשרת לעובד ״להיטען״ מחדש וכתוצאה מכך נשמר הריכוז, הבריאות ומופחת מתח. 
   

 3. הפסיכולוגיה של הצבע - צבעים שונים משפיעים עלינו באופנים אחרים. בחירת צבע נכון למשרד יכול להוות יתרון גדול. (ראו מאמר בנושא תכנון משרדים וצבע)
   

 4. תאורה - התאורה במשרד משפיעה רבות על המשרד - מרובד הבטיחות ועד לבריאות הנפשית של העובד. אור טבעי הוא קריטי ומשפיעה על תחושת האושר וספיגת ויטמין D. מחקרים מראים שחשיפה לאור יום במשרד משפיעה על אפילו על רמת השינה של העובד בחזרתו לביתו. 
   

 5. צמחיה - מחקרים מראים כי שימוש בצמחים, אפילו צמחים מלאכותיים יכולה להעלות את היצירתיות ולהגדיל את התפוקה!
   

 6. אמנות ופרטים אישיים - דרך נוספת להעלות את היצירתיות ולשדרג את סביבת העבודה היא שימוש ביצירות אמנות. שימוש ביצירות אמנות יכול גם להעיד על הערכים של החברה או המשרד.
   

 7. תקשורת בין עובדים - יצירת מקום תקשורת בין עובדי המשרד שמאפשרת לחלוק מידע, חוויות ואפילו הומור תגבש בין העובדים ותיצור חוויות משרדיות. ניתן להשתמש בלוחות מחיקים, ננעצים וכו׳ במקומות המתאימים.

עיצוב משרד עורכי דין הוא ללא ספק משימה שדורשת מקצועיות וידע. נשמח לעמוד לשירותכם ולקבוע עמכם פגישת היכרות לאיתור הצרכים של המשרד שלכם. השאירו את הפרטים מטה ונדאג לחזור אליכם כבר בשעות הקרובות. 

836.jpg

 צרו קשר 

השאירו הודעה ונדבר בשעות הקרובות

תודה על פנייתך