עיצוב פנים לעסקים - פתרונות תאורה 

אחד הדגשים החשובים בחום עיצוב פנים לעסקים הוא מציאת פתרונות תאורה עבור החלל המסחרי אותו אתם רוצים לעצב. 

עיצוב פנים לעסקים דורש מלאכת תכנון וחשיבה מורכבת, שכן לכל אחד מהשלבים שבו ישנן השלכות כספיות וארגוניות משמעותיות, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתאורה. 

אור טבעי

הפתרון הקל והמשתלם ביותר הוא שימוש באור יום טבעי. אור היום הטבעי הוא הנכס הטוב ביותר בכל מה שנוגע למשרד או לחלל המסחרי שלכם ויכול לגרום לחלל להיראות בהיר ומסביר פנים באופן מיידי.

המצב האידיאגלי הוא שהאור הטבעי יהיה הדומיננטי ביותר בחלל והתאורה המלאכותית תגדיל את אותו האור ותאפשר פתרון לשעות השקיעה והלילה.

מחקרים מראים כי אור יום מאפשר להתחבר לעולם שבחוץ - מגדיל את הפרודוקטיביות של העובדים והמנהלים ב-40% ואת היצירתיות גם כן.

גם ברמה הבריאותית, עובדים שחשופים לאור יום ישנים טוב יותר, מתאמנים יותר והם בעלי איכות חיים גבוהה יותר מאלה שאינם.

כדאי לקחת זאת בחשבון אם אתם עוברים לנכס חדש ובבחירה שלו ו/או למצוא רעיונות מקוריים שיאפשרו הכנסת אור טבעי בכמות גדולה יותר בנכס קיים. 

פתרונות לד

צינורות פלורסנט הם כבר מזמן ״אאוט״ ואפילו לגופי פלורסנט יש נורות לד מותאמות. די להבהובים, לזמזומים, לחיי מדף קצרים ולאיכות ירודה. שימוש בנורות לד הוא חסכוני יותר, יעיל יותר ואינו מכיל כספית או כימיקלים אחרים המזיקים לסביבה.

לוחות לד ניתנים להתקנה כמעט בכל מקום - מתקרות תלויות ושקועים בקירות ועד לגופים ופסים קבועים שגם מונעים סינוור. 

 אור לפי מטרה

כל אזור בחלל המסחרי שלכם בין אם מדובר במשרד, חנות או בית מלון זקוק לתאורה אחרת שמתאימה לו.

תאורה עילית ותאורת אווירה, התחשבות באור הטבעי במשרד ותאורה כללית.

תאורה יכולה לחזק את ערכי המותג כחלק מהעיצוב, להפוך לאלמנט עיצובי בולט ואפילו לחלק את החלל לאזורים מופרדים מבלי שיהיו מחיצות נוספות.

בבואנו לעצב משרד ניתן את תשומת הלב לתאורה במסדרונות ואזורים ציבוריים, אזורי עבודה מעל שולחנות ואזורי רגיעה כמו קפיטריה, מטבח, חדר כושר וכד׳.

מערכות בקרה חכמות לעסקים

דרך מתקדמת שחוסכת בהוצאות ובאנרגיה מאפשרת לכם לתכנת את המערכת להפעלת כל המכשירים והתאורה הרלבנטיים באמצעות תכנות מוקדם תדאג להפיק את המרב מכל תאורה חדשה שבה תבחרו.

שימוש במערכת בקרת תאורה רלבנטי בעיקר לבנייני משרדים ומאפשר רמת גמישות מקסימלית ואפילו עמעום של האורות בהתאם לתחושה האישית של כל אחד מהעובדים.

רוצים לדעת עוד על עיצוב פנים לעסקים ופתרונות תאורה המתאימים לעיצוב מסחרי? 
השאירו את הפרטים מטה ונדבר כבר בשעות הקרובות.

shutterstock_14402029.jpg

 צרו קשר 

השאירו הודעה ונדבר כבר בשעות הקרובות

תודה על פנייתך