עיצוב משרדים הייטק 

לא יכולים לראות יותר משרדי הייטק שנראים כמו שילוב בין גן ילדים לקרקס? רוצים שינוי? חשיבה מאחורי העיצוב? הגעתם למקום הנכון... הנה כמה נקודות שכדאי לכם לזכור בבואכם לעסוק בעיצוב משרדי הייטק;

 1. keep it simple - ריבוי צבעים, מרחבים משוגעים ועודף פריטים לא נראים ״מגניב״. רעשים ויזואליים פשוט מפריעים לסביבת העבודה ולריכוז. כשהסביבה לא מפסיקה ״לדבר״ אי אפשר לבצע משימוש מורכבות. קווים, זוויות ועיקולים נקיים הם בגדר חובה בסביבת העבודה.
   

 2. מקומות מפלט - חללים שמאפשרים פרטיות הם דרך מצויינת לאפשר לעובדים שלכם לנהל שיחת טלפון חשובה, לפגישות אחד על אחד, לעבוד בשקט עם מחשב נייד ולכן כדאי לדאוג לפינות שכאלה הכוללות כסאות, ספות ושולחנות קטנים. 
   

 3. שקט - מרחבי עבודה פתוחים (אופן ספייס) מעניקים לנו יתרונות רבים, אך רעתם החולה היא כמות הרעש שנוצרת כתוצאה מהעובדה שאנשים רבים נצאים בחלל אחד. רבים מעובדי ההייטק נעזרים כיום באוזניות כדי לקבל תחושת פרטיות במרחבי העבודה הפתוחים וזו - תעודת עניות למעצב המקום ולבעלים. הטכנולוגיה כיום מאפשרת מגוון אדיר של פתרונות אקוסטיים המהווים חלק בלתי נפרד מהעיצוב,  ואם בחרתם בסביבות עבודה פתוחות דעו שהן מחייבות השקעה גם באקוסטיקה מתאימה.


   

 4. שיתופי פעולה - במקרים רבים לא ניתנת מספיק מחשבה לשיתופי הפעולה שבין העובדים. הנטיה לחשוב שעבודה במרחב פתוח היא מספיקה פשוט אינה נכונה. בבואנו לעצב משרד הייטק חשוב לתת מקום חשוב, מזמין ונוח למרחבים שיאפשרו שיתוף פעולה בין העובדים הכולל שולחנות ומקומות ישיבה.
   

 5. עמעמו את האורות - יותר מסכים הוא אחד המאפיינים של משרדים כיום ומשרדי הייטק בפרט. אורות חלשים יותר מקלים על העיניים ומוענים מהם מאמץ מיותר וגם מוסיפים חמימות ופרטיות למרחבים. אם הדבר מאפשר תנו לעובדים שלהם יותר שליטה על כמות האור שהם זקוקים לה באמצעות עמעמים. 

עיצוב משרדים הייטק הוא משימה למקצוענים - מעוניינים לקבוע פגישת היכרות ולשמוע עוד? השאירו את פרטיכם מטה ונדבר כבר בשעות הקרובות!

 

 

shutterstock_1260350935.jpg

 צרו קשר 

השאירו הודעה ונדבר כבר בשעות הקרובות

תודה על פנייתך